Досягнення колективу у 2019/2020 навчальному році

За результатами атестації 2019/2020 навчального року практичному психологу Болотніковій Н.О. присвоєна кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії»; інструктору з фізичної культури Лозовій Г.П. присвоєна кваліфікаційна категорія «спеціаліст ІІ категорії».

/Files/images/зал 3.jpg
Музичний керівник Боровинська Н.І. отримала диплом ІІ ступеня у районному фестивалі «Краща музична зала ЗДО».

/Files/images/DSC07699.JPG Робота практичного психолога Болотнікової Н.О. «Розвиток творчого мислення і уяви у дітей старшого дошкільного віку» відзначена дипломом ІІІ ступеня у районному фестивалі «Калейдоскоп педагогічних знахідок». Нею розроблена розвивальна програма «Мальовнича фантазія», спрямована на розвиток уяви і творчого мислення для дітей старшого дошкільного віку.

Завідувач ЗДО Басовська Н.М. нагороджена почесною грамотою Департаменту освіти Харківської міської ради за багаторічну сумлінну й плідну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у навчання, виховання і розвиток дітей дошкільного віку.

Досягнення колективу у 2020/2021 навчальному році

За результатами атестації 2020/2021 навчального року вихователю Самойлюк Л.М. підтверджена раніше присвоєна кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії»; вихователю Бондаревій Л.С. підтверджений раніше присвоєний 11 тарифний розряд; вихователю Дзюбі І.С. присвоєний 11 тарифний розряд.

Досягнення колективу у 2021/2022 навчальному році

/Files/images/лена.jpg Вихователь Уварова О.В. нагороджена грамотою Управління освіти адміністрації Шевченківського району Харківської міської ради за сумлінну і плідну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління

Педагоги закладу взяли участь у Всеукраїнському проєкті "Місяць цифрової грамотності" та отримали 7 сертифікатів.

Заклад брав участь у Благодійній Всеукраїнській акції "Монетки дітям".

Педагоги закладу брали участь у Всеукраїнському онлайн-марафоні "Реалізація змісту Державного стандарту дошкільної освіти в парціальних програмах" та отримали 4 сертифікати.

Досягнення колективу у 2022/2023 навчальному році

/Files/images/козак 1.jpg Вихованці та їх батьки брали участь в районних методичних заходах: флешмобі «Дитинство без війни», в онлайн-фестивалі #КОЗАК_FEST, онлайн святі «Осінній бал», тижні безпеки дорожнього руху, онлайн-святі «Зимова казка на порозі», челенджі «Новорічні привітання, побажання, мрії...», челенджі «Великдень іде, Перемогу несе!», калейдоскопі творчих робіт з нагоди Дня пам'яті та примирення «З мрією про мир!!!».
/Files/images/подяка.jpg /Files/images/мир1.jpg
/Files/images/казка.png /Files/images/з мрією.png

Педагоги закладу взяли участь в челенджі «Є професія у світі – серце віддавати дітям!», який був організований Департаментом освіти до Дня працівників освіти та у районному челенджі «Тим хто дарує дітям крила», присвяченому Дню працівників освіти та у міському марафоні «Від серця до серця».

/Files/images/Від серця до серця.jpg /Files/images/КОЛЛАЖ.jpg

Вихованці закладу та їх батьки взяли участь в акції «Сімейні звичаї та традиції харківських родин», яка проводилась з ініціативи Департаменту освіти Харківської міської ради, а також у святкуванні Дня вишиванки.
/Files/images/InShot_20230119_134952718.jpg /Files/images/изображение_viber_2023-05-18_10-29-06-164.jpg

Педагоги та вихованці закладу долучилися до акції «Подаруй захиснику книгу!», яка проводилась у рамках військово-патріотичного проєкту «Дій!»" Харківським ліцеєм №131 та передали книги українським захисникам, які отримали поранення під час бойових дій та знаходяться на лікуванні в міському шпиталі.
/Files/images/кнво.jpg /Files/images/кнво1.jpg

За результатами проведеної атестації вихователю Басовській Н.М. підтверджена раніше присвоєна кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії»; вихователю Перепелиці О.П. підтверджений раніше присвоєний 11 розряд (відповідно до наказів МОН №№81,557); вихователю Сімак Г.О. підтверджена раніше присвоєна кваліфікаційна категорія "спеціаліст".

/Files/images/шевченківський.png Педагоги та обслуговчий персонал закладу активно залучалися до волонтерської діяльності: працювати на пункті видачі гуманітарної допомоги, плели маскувальні сітки, працювали на «Пункті незламності» та пункті видачі гарячого харчування, виготовляли окопні свічки та пекли смаколики для воїнів ЗСУ. Також педагоги долучилися до донорської спільноти та надавали матеріальну допомогу для ЗСУ.

/Files/images/вол 1.jpg /Files/images/волонтери 2 (1).jpg
/Files/images/вол 2.jpg /Files/images/волонтери 1 (1).jpg