• Ви знаходитесь тут:

• Медичне обслуговування

/Files/images/мед.jpg

Медичне обслуговування вихованців дошкільного закладу здійснює

сестра медична старша

Проскуріна Ольга Володимирівна

Щоденний контроль за станом здоров’я вихованців

Сестра медична старша дошкільного навчального закладу здійснює постійний контроль за станом здоров’я дітей, надає невідкладну медичну допомогу у разі гострого захворювання або травми, систематично навчає дітей правил особистої гігієни, стежить за дотриманням календаря щеплень, встановленого МОЗ.
Щоденно медична сестра контролює виконання заходів з профілактики травматизму, спалахів гострих кишкових інфекцій, харчових отруєнь. Щоденні медичні огляди дітей допомагають своєчасно виявити ознаки захворювання у дитини, ізолювати вихованця від здорових дітей і надати невідкладну медичну допомогу. (Закон України "Основи законодавства України про охорону здоров’я" від 19 листопада 1992 р. № 2801-XII із змінами і доповненнями).

Контроль за організацією харчування

Медична сестра дошкільного навчального закладу відповідно до законодавства здійснює постійний контроль за організацією харчування, у тому числі за безпекою харчових продуктів та готових страв; умовами та строками їх зберігання і реалізації, технологією приготування страв; виконанням норм харчування тощо. При організації харчування медична сестра керується насамперед Інструкцією з організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах (наказ МОН, МОЗ від 17 квітня 2006 р. № 298/227) та постановою КМУ «Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку» від 24.03.2021 № 305 .

Зарахування дітей до дошкільного закладу

Ранковий прийом дітей

Ранковий прийом дитини до дошкільного навчального закладу щодня, до 8.30 годин, здійснює вихователь групи під контролем медичної сестри. Під час ранкового прийому перевіряють стан шкірних покровів дитини, проводять опитування батьків про стан дитини вдома. Усім вихованцям під час карантину вимірюють температуру тіла.
Дітей з ознаками захворювання на ГРЗ та ін. до дошкільного закладу не приймають. Після перенесеного інфекційного захворювання прийом дітей дозволяють за наявності медичної довідки закладу охорони здоров’я, в якому дитина перебувала під медичним наглядом.