• Ви знаходитесь тут:

• Соціальний захист

Соціальний захист

Охорона дитинства – система державних та громадських заходів, спрямованих на забезпечення повноцінного життя, всебічного виховання і розвитку дитини та захисту її прав.

Дитинство - найважливіший період у становленні особистості. Саме у дитинстві людина потребує найбільшої уваги та захисту. Від ставлення до дітей, розуміння їхніх проблем, інтересів та потреб, стану охорони дитинства залежить доля кожної людини і розвиток суспільства загалом.

Держава надає родинам, де виховуються діти пільгових категорій, грошову та іншу допомогу, але цим дітям та родинам, які їх виховують, потрібна ще й педагогічна та соціально-психологічна підтримка.

У навчальному закладі проводяться дослідження з метою виявлення дітей соціально незахищених категорій.

Проводиться робота щодо охорони прав дитинства та соціального захисту дітей пільгових категорій, створення належних умов для їх соціально-психологічної адаптації та всебічного, гармонійного розвитку.